שירות דואר מנוהל RedX Exchange הינו פתרון הדואר המתקדם והנפוץ בישראל. כלי עבודה החשוב והקריטי ביותר לכל משרד ממוחשב.

מה זה Exchange?

שרת המנהל את כל המידע השמור בתוכנת ה Outlook. השירות מספק כלים מתקדמים של שיתוף מידע ארגוני וזמינות מכל מקום למידע העדכני ביותר.
מהפכת מחשוב הענן איפשרה להוציא את שירותי הדואר המנוהל, ולהפוך את הפתרון ממערכות מקומיות יקרות לשירות זמין וזול לכל במודל של תשלום חודשי לפי צריכה.
מערך שרתים מתקדם מתחברת לתוכנת האאוטלוק ומאפשר סנכרון מידע מלא ודו-כיווני עם כל התקני הקצה של הלקוח. החל מהמחשב השולחני, המחשב בבית, הנייד, הטאבלט, האינטרנט והחשוב מכל הטלפון החכם. מה שמאפשר זמינות מידיית לעבודה בכל שעה ומכל מקום.

תועלות השירות

שירות Exchange כולל תועלות רבות המחזירות את ההשקעה באופן מיידי.
שיתוף יומנים – אפשר למזכירה לנהל עבורך את לוחות השנה של העובדים.
גיבוי מידע – גיבוי מידע מקצועי מלא, הכולל יכולות שיחזור בכל מקרה של פגיעה בנתונים.
ספר טלפונים ארגוני – תיקיית לקוחות וספקים הנגישה לכל העובדים.
סנכרון לטלפונים חכמים – סנכרון דו-כיווני לדוא”ל, לוח-שנה ואנשי קשר לכל הטלפונים החכמים (iPhone,Android,BlackBerry, Nokia…)
סנכרון מידע בין כל המחשבים – סנכרון מלא בין מחשב הבית/ משרד/ נייד/ טאבלט. כל עדכון רשומה מיד תתעדכן בשאר תחנות הקצה.
גישת דפדפן – גישה דרך דפדפן האינטרנט מכל מחשב בעולם
רישוי Outlook  חינם – לקוחות בשירות RedX Exchange זכאים לרישוי החדש ביותר של תוכנת הOutlook (הטבה בשווי של 100$)

אבטחה

מערך השרתים כולל רמת אבטחה השמורה לרוב לארגוני ענק וכוללת מספר שכבות הגנה פיסיים וטכנולוגיים לאבטחת המידע של לקוחותינו. שרתי הExchange מאוחסנים בחוות שרתים הכוללת  השגחה פיסית 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כניסה לגורמים מורשים בלבד, מצלמות במעגל סגור, ניטור לכל פעילות חשודה הן בסביבת השרת והן בתקשורת מול השרת. מערכות הגנה מתקדמות סורקות את כל התעבורה לשרת למניעת גישה לגורמים לא מורשים וטיפול במקרה של התקפות ע”י גורמים עויינים.
המערכות נבנו בסטנדרטים מחמירים של הקשחת אבטחה בכדי לשמור על המידע של לקוחותינו בצורה הטובה ביותר.

השוואה לשירות POP3

השירות כולל יתרונות עצומים ומחליף את שירות POP3 המיושן שאינו כולל רכיבים קריטים הנדרשים לפעילות העובדים כמו גיבוי, שיתוף וגישה מכל מקום.
עבודה על POP3 פוגעת באופן ישיר ביכולות העבודה וביעילות העובדים במשרד ממוחשב.
לטבלת השוואה

השוואה לפתרונות מקבילים בשוק

RedX היא החברה היחידה שמציגה פתרון מקצועי ובשל, עם 8 שנות ותק של המוצר ואלפי לקוחות מרוצים. מצאתם פתרון “אטרקטיבי”?! תנו למומחים של RedX לגלות לכם את הסודות שהמתחרים מסתירים. אנחנו יודעים להציע את כל סוגי הפתרונות בכל רמות המחיר. אתם צריכים לבחור את הפתרון שמתאים עבורכם.

למה לבחור RedX?

RedX היא ספק השירות הגדול והמוביל בישראל, מענה מקצועי שכולל רכיבים רבים וקריטיים אשר מרבית המתחרים לא מציעים. שירות Exchange מחזיק את המידע הרגיש, והדינמי בכל עסק. חוסר זמינות המידע או אובדנו יכולים לגרום נזק בלתי הפיך. אם אתם רוצים לישון בלילה בשקט ולדעת שהמידע שלכם שמור במקום בטוח.
בלי קיצורי דרך, ומערכות מאולתרות, בלי אותיות קטנות, והפתעות עתידיות. RedX מספקת את הפתרון הטוב ביותר ללקוחות, עם יתרונות ברורים על פני כל המתחרים בשוק, הקטנים והגדולים מחו”ל.
20 סיבות למה לבחור RedX

 

איך עובד RedX Exchange?

המידע השמור בתוכנת ה Outlook הכולל את כל הדואר הנכנס והיוצא וכל תיקיות המשנה, הפגישות מלוח השנה, רשימות אנשי הקשר, המשימות והפתקים מועברים לשרת ע”י תהליך טעינה פשוט מהמחשב המקומי לשרת. לאחר שלב זה ניתן לחבר התקני קצה נוספים וכל המידע יורד אליהם תוך זמן קצר. מאותו רגע כל פעולה שתבוצע באחת מתחנות הקצה תעודכן מיידית בשאר התחנות. לא משנה אם מדובר על המחשב במשרד או בבית, על הטלפון הנייד או הטאבלט ואפילו דרך ממשק האינטרנט שמאפשר להתחבר למידע מכל מחשב המחובר לאינטרנט.
לא משנה אם שלחתם מענה למייל, יצרתם איש קשר חדש, מחקתם פגישה, תייקתם דואר בתיקיית משנה או עידכנתם רשומה. הכל מסונכן ובזמן אמת לשאר התקני הקצה. כך לדוגמא יכול משתמש לעבוד ולעדכן בזמן אמת את המידע דרך הטלפון בזמן שהותו מחוץ למשרד, וכאשר יגיע למשרד יראה את כל מה שעשה כאילו נעשה על המחשב במשרד.

מי קהל היעד?

כל מי שמנהל את המידע שלו בOutlook!
לא משנה אם מדובר במשתמש בודד או בחברה עם אלפי משתמשים. תועלות השירות רבות כל כך ומספקות כלים שמבטיחים שדרוג דרמתי בזמינות וביעילות של הפעילות העסקית.
משתמש בודד וחברות קטנות מחזירים את ההשקעה ונהנים מיכולות של זמינות בתנועה המבטיחה מענה מיידי ללקוחות (מונע אובדן עסקאות) ומשמר לקוחות מרוצים יותר. חוסך זמן של עבודה כפולה ומאפשר גיבוי מלא למידע העסקי הרגיש.
חברות מעל 5 משתמשים בד”כ ינצלו בנוסף ליכולות הבסיסיות גם תכונות מתקדמות של שיתוף תיקיות לוח שנה, זימוני פגישות חכמים, ניהול ספר טלפוני ארגוני משותף וכלים רבים נוספים המשדרגים את העבודה הארגונית.

2 התועלות הבסיסיות של גיבוי מידע וסנכרון לטלפונים חכמים מהווים החזרת השקעה מיידית עבור כל עובד בחברה.

כיצד מתחברים לשירות?

החיבור פשוט ומיידי, לאחר חתימה על הסכם השירות, מוקם חשבון הלקוח על מערך השרתים ונציג שירות מלווה אותו בתהליך החיבור החל מהעברת הדומיין, העברת המידע ההיסטורי, הגדרת הטלפונים וכו’..
תהליך המעבר שקוף ואינו גורם זמן השבתה ללקוח או חוסר זמינות של שירות הדואר.