שרת וירטואלי היא הטכנולוגיה הנפוצה לניהול שרתים, עם יתרונות עצומים על פני ניהול שרתים כסביבה פיסית. כל שרת מודרני ניתן להגדרה ולעבודה כשרת וירטואלי, אך הבחירה בשירות מאפשר לקבל עוד יתרונות רבים לבעל השרת.

מה זה שרת וירטואלי?

VPS הם ראשי תיבות של Virtual Private Server, או בעברית שרת וירטואלי פרטי.
שרת וירטואלי נוצר ע”י חלוקה לוגית של שרת פיסי, כאשר מוגדר שרת “מרכזי” (Host) אשר מנהל שרתי משנה ע”י חלוקת משאבים וניהול לוגי של המערכת. כך ניתן להקים על שרת פיסי אחד מספר רב של שרתים וירטואלים, כל אחד עם משאבים שונים, מערכות הפעלה שונות וייעודים אחרים.

מה היתרונות של שרת וירטואלי?

VPS מבטיח ללקוח יתרונות רבים:

  • הקמת שרת מהירה באופן משמעותי.
  • יציבות מערכת גבוהה, בזכות היכולת לעבור בין מערכות פיסיות באופן שקוף ומניעת השבתה בגלל תקלה.
  • גיבוי ושיקום שרת במקרה של תקלה הינו תהליך הרבה יותר פשוט ומהיר.
  • שדרוג קל – הקצאת משאבים והגדלתם במידת הצורך.

VPS שרת וירטואלי

מה ההבדל בין שרת וירטואלי כשירות לשרת שאני מקים על שרת החברה?

הטבלה מטה מציגה השוואה מורחבת עם מידע רב, שרת חברה מחייב השקעה גדולה יותר, תהליך הקמה ארוך, מורכב ויקר, עלויות תחזוקה גבוהות וחוסר גמישות, הקמה וניהול נכון מחייב כ”א טכנאי ברמה גבוהה.
זאת לעומת שרת וירטואלי אשר כולל במחיר כבר את עלויות ההקמה והתחזוקה, חשמל ומיזוג, אחריות חומרה, רכיבי אבטחה מערכות יתירות ותחזוקה 24/7 ועוד… למעשה התמורה “העקיפה” ערכה גדול פי כמה מעלות השרת.

למה לבחור ב-RedX?

השילוב של חברת נישה, מקצועית, יציבה ואמינה הן הבסיס לשקט של הלקוח. RedX אינה מוכרת “מוצר” אלא שירות ניהול מידע עסקי וגישה זו משנה לחלוטין את כל תהליכי העבודה מול הלקוח.
RedX מספק, פתרונות ולא הסברים, אפיון מקצועי לצרכי הלקוח ובניית פתרון מותאם אישית (מבוצע ע”י הצוות הטכני וללא אנשי מכירות!), מערכות ביתירות גבוה ולקיחת אחריות לפתרון יציב, אמין ושקט. כ”א איכותי המנהל את המערכות ומספק מענה מקצועי, יעיל ומהיר (לא סטודנטים), שימוש בטכנולוגיות המתקדמות, המובילות והאמינות בשוק.
שימור לקוח מבוסס על בסיס שביעות רצון בלבד, ללא התחייבות לתקופה, קנסות יציאה ו/או אותיות קטנות.
מידע מורחב >>


אבטחת מידעקבלת ההחלטה להוציא את מערך המחשוב מחוץ לארגון מעלה את החשש הטבעי של נגישות למידע, שאנו כל כך משתדלים לשמור עליו קרוב לחזה. האם שמירת המידע באתר הלקוח בטוחה יותר? שרתים וירטואליים שמורים בחוות שרתים הכוללת מערך אבטחה פיסי וטכנולוגי מתקדם יותר מכל מערכת מקומית באתר הלקוח. הגישה למידע בשליטה מלאה של הלקוח. 

שירות VPS נמכר בהתאמה אישית לכל לקוח, במחיר התחלתי של 25$ לחודש!


תכונות שרת מקומי VPS
שרת וירטואלי
נגישותעבודה על שרת מקומי מאפשרת חוויית משתמש טובה רק למשתמשים המחוברים ברשת הפנימית (בתוך המשרד). חיבור מחוץ למשרד סובל מאיטיות ותקלות מרובות.
במקרה של תקלת חשמל/ אינטרנט במשרד, לא ניתן לגשת אליו גם מבחוץ.
אירוח שרתים בחוות שרתים מאפשר חיבור מהיר ונגישות כמעט מכל מחשב המחובר לרשת האינטרנט. שיטה זו מאפשרת לעובדים לעבוד בקלות מהבית, מסניפים מרוחקים ואפילו בתנועה באמצעות מודמים סלולריים.
במקרה של תקלת חשמל/ אינטרנט, יכולים העובדים להמשיך את עבודתם מהבית ללא תלות בתשתיות המשרד.
יציבותרמת היציבות של שרת מקומי נמוכה כתוצאה מתקלות חשמל/ אינטרנט/ חומרה ותוכנה. כל תקלה מסוג זה משביתה את פעילות העסק כמעט לחלוטין.אירוח שרתים מבטיח שרידות של 99.9%, איכות החומרה, ניהול מקצועי, תנאים סביבתיים אופטימליים ואבטחה מתקדמת מבטיחים מקסימום יציבות
שרידותהמידע, החומרה והרישוי השמורים במשרד יכולים להפגע כתוצאה מטעות אנוש, שריפה, הצפה, פריצה, כשל בחומרה או בתוכנה.עבודה על שרתים המאוחסנים בחוות שרתים מוריד למינימום את רמת הסיכון של המידע, החומרה והרישוי. הטכנולוגיה אף מאפשרת בקלות ובעלויות נמוכות לבצע גיבויים מתקדמים ואף מערך DRP המבטיח שרידות גם במקרה של תקלות חמורות.
אבטחהמרבית העסקים סובלים מרמת אבטחת מידע ירודה וקלות בלתי נסבלת שכל מי שמעוניין במידע, יכול לפרוץ ולקחת מחשבים ושרתים בקלות.חוות שרתים כוללת מערך אבטחה מתקדם הכולל שמירה פיסית 24/7, גישה למורשים בלבד,  ומערכת מצלמות במעגל סגור.
מערך הגנה טכנולוגי הכולל מערכות אבטחת מידע מתקדמות ברמת Enterprise Level ויכולות מתקדמות לניטור התעבורה וחסימת התקפות על השרתים.
השקעה ראשונית התקנת שרתים אירגוניים דורש השקעה ראשונית של אלפי שקלים עבור חומרה, רישוי, והתקנת המערכת.שימוש בתשתית מתקדמת של RedX, בעלות של שכירות חודשית בלבד.
 עלויות תחזוקה עלויות תחזוקה גבוהות הנובעות מהצורך בהגעה פיסית של טכנאי לטיפול בשרתים, זמן טיפול ארוך יותר וניהול טכנולוגיה אישית של הלקוח.עלויות תחזוקה נמוכות!
עבודה על מערך תשתיתי גדול ומתקדם בליווי של אנשי מקצוע בכירים.
 רוחב פס רוחב הפס (אינטרנט) במשרד נמוך אשר משפיע באופן מהותי על מהירות העבודה מרחוקחיבור ישיר לשדרת האינטרנט הישראלית. ניתן להזמין רוחב פס גבוה ככל הנדרש על ידי הלקוח.
 שדרוג תקופתי הזדקנות מהירה של חומרה וטכנולוגיה, מעמידה את מרבית הלקוחות בצורך לביצוע שדרוג של חומרה / תוכנה ו/או בחירה של המשך עבודה על טכנולוגיות ישנות עם חומרה מחוץ לאחריות יצרן אחת ל-3 שנים.באחריות RedX. שדרוגי תוכנה במרבית המקרים קלים יותר ו/או כלולים בשירות החודשי.
אפשרויות שדרוג צמיחה מהירה של החברה יכולה להעמיד את הלקוח בצורך בהשקעות יקרות, בהרחבות מורכבות ויקרות של כוננים קשיחים/ זכרונות/ מעבדים ולעיתים החלפת שרתים מלאה.אפשרות גמישה ומהירה להרחבה פשוטה של כל רכיב בשרת. שכירות חודשית לפי הצרכים המדוייקים של הלקוח.
 גיבוילרוב שימוש בפתרונות גיבוי מקומיים, עם רמת אמינות נמוכה ושימוש בגורם אנושי, דבר שמגדיל סיכון במקרה של קריסת מערכת.שימוש במערך הגיבוי המתקדם של RedX המאפשר גמישות מקסימלית בהתאמה לדרישות הלקוח. אין מגבלה של נפח גיבוי, מחזור גיבוי, או מספר גרסאות הנשמרות לאחור.
חומרהבחירת החומרה, תחזוקה, שדרוגים וטיפול בתקלות באחריות הלקוח, לרוב עם זמני תגובה ארוכים.אחריות מלאה של RedX, תחזוקה של 24/7/4. התחייבות SLA לזמינות של 99.9%.
תוכנה בחירת התוכנה, תחזוקה, שדרוגים וטיפול בתקלות באחריות הלקוח, לרוב עם זמני תגובה ארוכים.לפי בחירת הלקוח, יכול לנהל בעצמו ויכול להזמין שירות של שרת מנוהל הכולל תחזוקה של מומחים בכירים בניהול השרת בעלויות נמוכות משמעותית משרת מקומי.
 חשמלחוסר יציבות של מערכת החשמל באתר הלקוח יכול לגרום לפגיעה בפעילות עד לנזק פיסי בחומרה. צורך ברכישת UPS לשרת (מעל 1500 ש”ח) וחידושו מצברים כל שנתיים.השרתים מחוברים למערכת הזנה כפולה (2 מקורות מתח נפרדים) של חשמל, מוגנים על ידי UPS תעשייתי וגנרטורים של חוות השרתים.
 מיזוגבעסקים קטנים, שאין ברשותם חדר שרתים, השרתים סובלים מחום. החום משפיע על ביצועי השרתים ואורך החיים שלהם.שרתים בחוות שרתים נהנים ממיזוג אופטימלי ושמירה על טמפרטורה קבועה ונמוכה המבטיחה ביצועים אופטימליים של השרתים והארכת חיי החומרה.
 peace of mindכמה זמן וכאב ראש גוזל ממך מערך המחשוב?
בחירה של ספק טוב? בחירה של שרת, של תוכנה? מערכת גיבוי? השאלה המטרידה האם איש הIT שלך מספיק טוב? האם הוא מטפל ברשת כמו שצריך? האם ביום הדין יהיה ניתן לשחזר את המידע?
כל כאב הראש באחריות RedX
האחריות של הלקוח לשלם בזמן ולעסוק בעינייניו.


צור קשר עם מומחה שירותי הענן שלנו עוד היום.