שולחן עבודה וירטואלי הינו שולחן עבודה מרוחק על גבי מחשב רגיל!
שולחן העבודה הוירטואלי מביא לארגון ולמשתמש הקצה מספר יתרונות מהותיים:

 • יציבות
  סביבת העבודה היא למעשה שרת החברה, שם נשמר ומנוהל כל המידע במקום אחד. השרת אשר מאוחסן לרוב בחוות שרתים נהנה מתנאים אופטימליים, שמבטיחים זמינות ויציבות גבוהים יותר מכל מערכת מקומית.
 • חיבור מכל מקום
  העבודה בסביבת שולחן עבודה מרוחק מאפשר למשתמש לעבוד מכל מקום שיבחר: משרד, בית, סניף ואפילו ממחשב מזדמן.
  השירות מאפשר עבודה מהבית כאילו אתם במשרד עם גישה מלאה לכל המידע והתוכנות המשרדיות.
  ניתן בקלות להגדיר מהיכן מאושר להתחבר ומהיכן אסור עבור לקוח שמעוניין להקשיח את הרשאות הגישה.
 • ניהול מתקדם
  העבודה בסביבה אחידה מאפשרת בקלות לבצע שליטה וניהול מתקדמים, אשר יבטיחו יותר יעילות של העובדים. חסימת גישה לרשתות חברתיות או אתרים “מבזבזי זמן”, חסימת העובד מהתקנת תוכנות אשר פוגעות בעבודתו, ביציבות תחנות העבודה ובאבטחת המידע בארגון.
 • אבטחה מתקדמת
  המערכת מאפשרת יכולות מתקדמות של אבטחה ברמה הגבוהה ביותר, ניהול הרשאות גישה, ניטור גישת משתמשים לכל רכיב וקובץ בשרת, או פתיחת גישה מוגבלת ממקומות שהוגדרו מראש.
 • שרידות מידע
  המידע העסקי שלכם נשמר בחוות שרתים, מאובטח ברמה פיסית וטכנולוגית עם גיבוי מנוהל. זהו יתרון עצום על פני שמירת המידע באתר הלקוח מקום החשוף לסיכונים רבים (גניבה, שריפה, הצפה, אבטחה טכנולוגית ברמה נמוכה).
 • זמינות ושיקום מהיר
  תקלה בתחנת קצה מיד משביתה את העובד למספר שעות עד לתיקון על ידי טכנאי. תקלה בשרת משביתה את כל הארגון. שולחן העבודה הוירטואלי מאוחסן על שרתים ביתירות גבוהה, הכוללים זמינות גבוהה באופן משמעותי מכל פתרון מקומי באתר הלקוח. גם במקרים של תקלות מורכבות הטיפול מהיר ויעיל יותר.
 • חיסכון בעלויות
  היום אין צורך שתדאגו למחשב נייד או נייח יקר, מכיוון שהכל יפעל בשולחן העבודה הוירטואלי שלכם. שיתוף קבצים משולב מאפשר אופציית העתקת קבצים “דראג אנד דרופ” בין תיקיות משותפות ומאובטחות וכל משאבי המחשב כמו זיכרונותיו ומעבדו יימצאו בענן. כמו כן, עלויות רכישה, תחזוקה ועדכון של חומרה לעסק שלך עלולות להיות גבוהות מהצפוי וחסכון בעלויות אלה הופך משמעותי מאד. תודות לשירותים כגון שולחן העבודה מרוחק, ניתן לחסוך בהוצאות של כוח אדם רב מכיוון שהתפעול והתחזוקה של תשתיות המחשוב נמצאות רדאיקס.

העבודה עם שולחן עבודה וירטואלי מאפשרת כניסה לכל תיקייה, קובץ או תוכנה שנדרשת על ידי המשתמש, מכל מקום, עם אבטחה זמינות ושרידות משופרים.
באמצעות שולחן עבודה מרוחק ניתן להתחבר ולהריץ את המחשב כאילו היינו מולו פיזית וניתן להריץ את כלל התוכנות העסקיות שמותקנות על המחשב שלנו, כמו תוכנות האופיס, או מייל.

אם גם אתה מעוניין לחסוך בהוצאות המחשוב היקרות לעסק והמשאבים הנלווים לכך, התקדם איתנו לטכנולוגיה אמינה ומובילה בתחום המחשוב.
הרחב את יעילותך ועבור לשימוש בשולחן עבודה מרוחק בענן. עם שולחן העבודה הוירטואלי של רדאיקס תוכל לקבל את כל תשתית המחשוב לה אתה זקוק בתשלום קבוע מראש ותקבל גישה מלאה תוך אמינות מתקדמת באבטחת נתונים.

מספר הטלפון בו ניתן להשיגנו הוא 072-2712000

צור קשר עם מומחה שירותי הענן שלנו עוד היום.