• מחפשים פתרון לשיתוף מידע? לא יודעים איזה פתרון הכי מתאים לצרכים שלכם?

  RedX מציעה מספר פתרונות שיתוף מידע ותבצע התאמה אופטימלית של הפתרון המתאים לכל אחד. מומחה מערכות מידע מבצע איפיון יחד עם הלקוח ויתאים את השירות הטוב ביותר לצרכיו ותקציבו של הלקוח. שירותי הענן כוללים מרכיבים רבים, המשפיעים באופן ישיר על פעילות הלקוח. מרכיבים שמרבית הלקוחות לא יודעים לשאול ולבדוק ומרבית הספקים לא ירצו לגלות.

  מיקום השרתים, ביצועים, תמיכה בטכנולוגיות מתקדמות, רמת אבטחה, יכולות ניהול עצמי, זמינות איכות ושפת התמיכה, זמני השבתה, האותיות הקטנות בהסכמי השירות, או גמישויות רישוי.

  Hosted Exchange  Hosted Exchange
  Google Apps  Google Apps
  Office 365  Office 365

   

  פתרונות ענן של מיקרוסופט וגוגל למובייל עם אנדרואיד, אייפון או Blackberry
  פתרונות דואר מנוהלRedX הספק היחיד בישראל המספק את כל פתרונות הדואר המנוהל ויישומי השיתוף בענן במקום אחד.
  מספר פתרונות ענן RedX היחידה שתציג לכם את היתרונות של כל מוצר ביחס למתחרים (להבדיל מספק של פתרון אחד שתמיד יסביר שהוא הכי טוב).
  ידע וניסיון של הקמת ותחזוקת מאות לקוחות ואלפי משתמשיםRedX היחידה המחזיקה בידע וניסיון של הקמת ותחזוקת מאות לקוחות ואלפי משתמשים.
  עם וותק של 17 שנה בפתרונות מחשובRedX בעלת ותק, בשלות ומקצועיות הטובים בישראל.

  חברת RedX מוכרת שירותי ענן החל משנת 1998. ב-RedX כח האדם המקצועי ביותר בישראל, עם הניסיון והידע שאין מקביל לו בשוק המקומי, כולל ניסיון באיפיון, הקמה וניהול של אלפי שרתים ופתרונות ענן ללקוחות בכל הגדלים. מגוון פתרונות הרחב ביותר ללקוחות קטנים, גדולים ובינוניים.

  צור קשר עם מומחה שירותי הענן שלנו עוד היום.