מחפש מקום לאירוח שרתים?

כל חוות השרתים בישראל מבטיחות תשתיות כפולות של חשמל ומיזוג, גנרטורים ו-UPS, ניטור 24 שעות ביממה, רצפה צפה ו-99.9% זמינות ועדיין יש הבדלים עצומים בין החוות ובין ספקי המשנה, שמספקים שירותי אירוח שרתים.

אירוח שרתים הוא הפלטפורמה הבסיסית לשירותי איחסון של שרתים פיסיים ו/או וירטואליים. טעות נפוצה לחשוב שאירוח שרתים זהה אצל כל הספקים.

ישנם פרמטרים רבים אשר משפיעים על איכות השירות. חלקם ניתנים לבדיקה טרם רכישת השירות וחלקם רק לאחר הזמנת השירות.

במקרה של חוסר זמינות השרת ולא משנה הסיבה, הנזק שנגרם ללקוח במרבית המקרים גבוה יותר מכל פיצוי שאליו יתחייב הספק, לכן אין משמעות אמיתית להתחייבות הספק. הוא לא יפצה את הלקוח על אובדן הכנסות ישיר או נזק שייגרם מאובדן מידע. מסיבה זו, יש חשיבות קריטית לבחור ספק בעל יכולות מוכחות, שיכול להבטיח שקט ללקוח.

גורם נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא העברת שרת בין חוות שרתים. זהו תהליך מורכב מאוד במקרים רבים וזו פעולה שתעשה רק במקרים קיצוניים.

חוות השרתים

לא אחת! שתיים. מערך השרתים של RedX מבוזר בארונות נפרדים ב-2 חוות שרתים נפרדות המרוחקות זו מזו. הבחירה לעבוד עם 2 חוות שרתים נפרדות נעשית משיקולים טכניים, המאפשרים לנו גם לספק פתרונות יתירות מתקדמים יותר ללקוחות ולשירותי הענן השונים. אירוח השרתים שמבוצע בחוות נפרדות מספק ללקוחותינו גמישות רבה בבחירת הפלטפורמה המתאימה לצרכים שלהם.

שתי חוות השרתים כוללות את כל התשתיות הקריטיות לאירוח שרתים בכדי לספק תנאים אופטימליים לשרתים: מערכות חשמל כפולות, גנרטורים, UPS, גלאי שריפה והצפה, השגחה פיסית 24/7, מערכות אבטחה מתקדמות ומערכות ניטור.

חוות שרתים – שירות ותמיכה

לכל מערכת יש תקלות ותפעול תקלות מחייב גורם אנושי זמין, מקצועי ויציב. RedX כספק מחשוב ענן מחזיקה בידע וניסיון עצום, שמאפשר לנו לפתור את מרבית הבעיות בזמן קצר. צוות התמיכה על בסיס יומי מוכיח את עצמו פעם אחר פעם. SLA מחמיר וטכנולוגיות מתקדמות של שליטה ובקרה מאפשרים לנו לספק מענה מהיר ויעיל. לא משנה אם מדובר בתקלת חומרה, תוכנה, תקשורת או אבטחה, יש לנו את הכלים לתת את המענה הנדרש במינימום זמן לעבודה.
RedX כחברת בוטיק מספקת ללקוחותיה יתרונות ברורים ומשמעותיים באמצעות כח-אדם איכותי ויציב ומעגל מצומצם של גורמים מטפלים. אין תחלופת אנשים תכופה, מחלקות, דרגים ובירוקרטיה, שמעכבת תהליכים בארגונים גדולים.

יחס אישי, זמינות, גמישות ומקצועיות הן מילים גדולות, שמקבלות משקל עצום במקרה של תקלה בשירותי אירוח. RedX מוכרת את כל שירותיה משנת 1998 על בסיס שביעות רצון וללא התחייבות.

יותר אפשרויות

בחירה
RedX היא בין הספקים הבודדים בישראל שמחזיקים תשתיות במספר חוות שרתים נפרדות של ספקים שונים. תשתית זו מאפשרת ללקוח גם לבחור את החווה שיותר מתאימה לצרכים שלו בעזרת מנהלי המוצר, שיידעו להתאים באופן מקצועי את החווה המתאימה לצרכי הלקוח. היכולת להקים DRP ו/או גיבוי מרוחק ובין ספקיות שונות, שמעלה את רמת השרידות והזמינות באופן משמעותי. והכל תחת נותן שירות אחד.

סטנדרט שירות גבוה

יתרונה הגדול של RedX כחברת בוטיק לשירותי Hosting בא לידי ביטוי באיכות השירות. אופי השירות הוא קריטי בבסיסו ובמקרה של תקלה כל דקה משמעותית ויכולה לגרום לנזק משמעותי ללקוח. RedX ידועה בשוק כספק שירות יעיל וזמין ללא תחרות. זמן תגובה ממוצע לסגירת תקלה של 7 דקות! RedX שהוקמה כספקית שירות ללקוחות פרימיום מובילה סטנדרט של מצויינות, שאין מקביל לו בישראל. כל הפעילות הטכנולוגית של החברה הוקמה ומנוהלת על ידי עובדי RedX ולא על ידי חברות חיצוניות. כל זאת בכדי להבטיח היכרות עומק ומקצועיות, שמוכיחה את עצמה יום יום.

עליונות טכנולוגית

ב-RedX מאמינים בצליל אחד. בשקט. כדי להבטיח מינימום תקלות ומקסימום ביצועים, אנחנו עובדים עם הטכנולוגיות החדישות והמובילות בעולם ועם צוות טכני המוביל בישראל. בלי אילתורים, בלי קומבינות, בעבודה עם מערכות רישמיות ושיתוף פעולה עם היצרנים המובילים בעולם. הכל כדי שאנחנו וגם לקוחותינו ישנו בלילה בשקט.

ללא התחייבות

בשנת 2010 החלה הממשלה לדחוף חקיקה לצמצום התחייבויות וקנסות יציאה המקובלים כל כך בישראל. RedX מיומה הראשון (1998) מוכרת את כל שירותיה ללא התחייבות לתקופה. שימור לקוח על בסיס שביעות רצון בלבד. שימור לקוחות בשיטה זו יחד עם שירות מצויין מהווה כבסיס לשימור הלקוחות והביא את RedX להיות מובילת סטנדרטים בישראל בכל הקשור למחשוב ענן.

מקצועיות

RedX מספקת את הפתרון הטוב ביותר. הבטחון שלנו ביכולותינו מוכח על בסיס יומי. אלפי לקוחות המנהלים את המידע והשרתים הרגישים ביותר וכל זאת ללא התחייבות. שימור הלקוחות מבוסס אך ורק על שביעות רצון הלקוחות. שביעות רצון, שנשענת על זמני תגובה, מקצועיות, שקיפות, הגינות עסקית ויציבות חברת RedX. עם ניסיון בהקמה ותחזוקת אלפי שרתים, יש לנו את הידע והיכולת להבטיח לכל לקוח את השירות הטוב ביותר.

להתאמת שירותי אירוח שרתים בהתאמה מלאה עבור העסק שלך,
צור קשר עם מומחה שירותי הענן שלנו עוד היום.